UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Zapraszamy do Punktu Przedszkolnego!
  Zapraszamy do Punktu Przedszkolnego!

  Punkt Przedszkolny Montessori Bajtuś oraz Punkt Opieki Dziennej CZYNNE SĄ PRZEZ CAŁY ROK! Zapisz swoje dziecko już dziś! Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 32 42 29 166 lub +48 507 034 172.

 • Czyste powietrze w Przedszkolu!
  Czyste powietrze w Przedszkolu!

  W trosce o zdrowie naszych Przedszkolaków w naszym Punkcie Przedszkolnym oraz Punkcie Opieki Dziennej działają oczyszczacze powietrza z jonizatorem! System oczyszczania powietrza wykorzystuje jony o wysokim stężeniu i nadmuchu wentylatora. Filtr pochłania kurz i przykre zapachy, a także oczyszcza powietrze z roztoczy, pyłków, grzybów oraz nieprzyjemnych zapachów. Tym samym usuwa wszelkie drobnoustroje oraz alergeny. Wytwarzane przez urządzenia dodatnie i ujemne jony otaczają unoszące się w powietrzu substancje szkodliwe i kurz, szybko je eliminując.

 • "Pomóż zrobić mi to samemu"

  W myśl zasady "Pomóż zrobić mi to samemu", w codziennej pracy z dziećmi pragniemy zapewnić im wygodne warunki zabawy, zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności poprzez odkrywanie i eksperymentowanie zgodnie z pedagogiką Montessori.

W myśl zasady "Pomóż zrobić mi to samemu", w codziennej pracy z dziećmi zapewniamy im wygodne warunki do zabawy, zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności poprzez odkrywanie i eksperymentowanie zgodnie z pedagogiką Montessori. W naszej placówce realizujemy również program nauczania przedszkolnego Odkryjmy Montessori raz jeszcze...", który wygrał konkurs na program wychowania przedszkolnego, ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko!

czytaj więcej >>>

Zarówno Punkt Przedszkolny Montessori "Bajtuś", jak i Punkt Opieki Dziennej czynne są przez cały rok! W ramach czesnego oferujemy dzieciom zajęcia z języka angielskiego, zajęcia z logopedą, zajęcia korekcyjne, zajęcia umuzykalniające, zajęcia rytmiczno-ruchowe, katechezę, elementy wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zajęcia plastyczne oraz zajęcia z tańca współczesnego prowadzone przez instruktorkę ze szkoły tańca. Dzieci mają codzienny kontakt z językiem, podczas zajęć przygotowywanych przez naszego nauczyciela. Dwa razy w tygodniu zajęcia prowadzone są w języku angielskim metodą English Naturally.   czytaj więcej>>>

W naszym przedszkolu zapewniamy dzieciom codzienny kontakt z językiem angielskim! Wszystkie organizowane zajęcia z języka angielskiego prowadzone są z podziałem na grupy wiekowe: dzieci 2-3 letnich, dzieci 4-letnich i dzieci 5-6 letnich.

czytaj więcej >>>

APLIKACJA 4PARENTS
Drodzy rodzice! Prosimy o logowanie się do aplikacji 4Parents. Linki aktywacyjne zostały wysłane na Państwa adresy mailowe. W aplikacji 4Parents znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje oraz bieżące ogłoszenia.

W TROSCE O ZDROWIE NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW
W trosce o zdrowie naszych Przedszkolaków w naszym Punkcie Przedszkolnym Montessori Bajtuś oraz Punkcie Opieki Dziennej działają oczyszczacze powietrza z jonizatorem! System oczyszczania powietrza wykorzystuje jony o wysokim stężeniu i nadmuchu wentylatora. Filtr pochłania kurz i przykre zapachy, a także oczyszcza powietrze z roztoczy, pyłków, grzybów oraz nieprzyjemnych zapachów.

BĄDŹ Z NAMI W KONTAKCIE! ŚLEDŹ NASZĄ AKTYWNOŚĆ W PORTALU FACEBOOK.COM
Nasz Punkt Przedszkolnym Montessori Bajtuś oraz Punkt Opieki Dziebbej w Rybniku posiadają swoje profile w portalu społecznościowym Facebook.com. Zachęcamy do polubienia naszych stron i śledzenia na bieżąco co dzieje się w naszym Punkcie Przedszkolnym Montessori Bajtuś oraz Punkcie Opieki Dziennej. Aby przejść na stronę Punktu Przedszkolnego Montessori Bajtuś prosimy kliknąć tutaj. Strona Punktu Opieki Dziennej dostępna jest tutaj.