Kontakt

Punkt Przedszkolny Montessori Bajtuś

Punkt Opieki Dziennej

GODZINY OTWARCIA:

od godz. 7:00 do godz. 17:00

ul. Mikołowska 52, 44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 29 166

tel. +48 507 034 172

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona facebook Punktu Przedszkolnego Montessori Bajtuś: www.facebook.com/punkt.przedszkolny.rybnik

strona facebook Punktu Opieki Dziennej: www.facebook.com/PunktOpiekiRybnikMikolowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W myśl zasady "Pomóż zrobić mi to samemu", w codziennej pracy z dziećmi zapewniamy im wygodne warunki do zabawy, zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności poprzez odkrywanie i eksperymentowanie zgodnie z pedagogiką Montessori. W naszej placówce realizujemy również program nauczania przedszkolnego Odkryjmy Montessori raz jeszcze...", który wygrał konkurs na program wychowania przedszkolnego, ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko!

czytaj więcej >>>

Zarówno Punkt Przedszkolny Montessori "Bajtuś", jak i Punkt Opieki Dziennej czynne są przez cały rok! W ramach czesnego oferujemy dzieciom zajęcia z języka angielskiego, zajęcia z logopedą, zajęcia korekcyjne, zajęcia umuzykalniające, zajęcia rytmiczno-ruchowe, katechezę, elementy wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zajęcia plastyczne oraz zajęcia z tańca współczesnego prowadzone przez instruktorkę ze szkoły tańca. Dzieci mają codzienny kontakt z językiem, podczas zajęć przygotowywanych przez naszego nauczyciela. Dwa razy w tygodniu zajęcia prowadzone są w języku angielskim metodą English Naturally.   czytaj więcej>>>

W naszym przedszkolu zapewniamy dzieciom codzienny kontakt z językiem angielskim! Wszystkie organizowane zajęcia z języka angielskiego prowadzone są z podziałem na grupy wiekowe: dzieci 2-3 letnich, dzieci 4-letnich i dzieci 5-6 letnich.

czytaj więcej >>>