Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

PLANOWANE OTWARCIE: PAŹDZIERNIK 2017 R.

We wrześniu 2006 r. uruchomiliśmy Klub Malucha Montessori. Klub był miejscem zabawy i nauki dla dzieci od 2-5 lat. W roku 2007 r. nasz Klub przeobraził się w Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole Montessori Bajtuś dla dzieci od 2 do 6 lat. Od 1 października 2011 r. otworzyliśmy filię naszego Przedszkola - Punkt Przedszkolny Montessori Bajtuś w Rybniku przy ul. Mikołowskiej 52, a w lipcu 2016 roku także Punkt Przedszkolny w Żorach. W październiku 2017 r. planujemy uruchomienie Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego, które będzie działać w Rybniku przy ul. Ogrodowskiego 22 a.

Szczegółowe informacje na temat oferty Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego już wkrótce!

W naszym Przedszkolu oraz Punktach Przedszkolnych zapewniamy dzieciom codzienny kontakt z językiem angielskim! Wszystkie zorganizowane zajęcia z języka angielskiego prowadzone są z podziałem na grupy wiekowe: - grupa dzieci 2 i 3-letnich; - grupa dzieci 4-letnich; - grupa dzieci 5-6 letnich.

JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA TERAPEUTYCZNEGO!

Od kilku lat pracujemy w naszych przedszkolach z dziećmi ze zróżnicowanymi niepełnosprawnościami w tym: z autyzmem i zespołem Aspergera, zespołem Downa, zespołem FRAX, afazją, niedosłuchem czy niedowidzeniem a także z różnego rodzaju sprzężeniami niepełnosprawności. Zauważyliśmy, że im wcześniej i intensywniej rozpocznie się pracę, z dziećmi o specjalnych potrzebach, tym lepsze efekty możemy uzyskać.

Dlatego od października 2017 roku otwieramy nowe skrzydło z oddziałami terapeutycznymi w przedszkolu przy ul. Ogrodowskiego 22a w Rybniku. >>czytaj więcej<<

Bliższe informacje na temat Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego w Rybniku "Bajtuś" Montessori można uzyskać pod numerami telefonów: +48 32 42 29 166 oraz +48 507 034 172.